Ochronna przyłbica Mini Shield firmy Vitberg – trwałość i komfort

Chcesz zamówić maseczki ochronne? Sprawdź https://www.vitberg.com/firma/sklep/maseczki-ochronne/vitberg-mini-shield

Koronawirus, który rozprzestrzenił się na wszystkie państwa, całkowicie przeistoczył nasz bieg życia i kontakty z innymi ludźmi. Zasady dystansu społecznego nakładają obowiązek używania różnych środków, które mają chronić nas przed rzeczywistym niebezpieczeństwem złapania tego nowego wirusa. Idąc do urzędu czy sklepu, gdzie z reguły napotykamy większe grono ludzi, musimy dla naszego zdrowia założyć na usta i nos ochronną maseczkę. Co jednak zrobić, jeśli trudno nam się oddycha w zwykłej maseczce z materiału?

Maseczka wielokrotnego użytku w formie ochronnej przyłbicy

Osoby, które uważają ochronne maski z tkaniny za nieporęczne i mają kłopoty z zaczerpnięciem oddechu w czasie ich noszenia, mogą wyposażyć się w mini przyłbicę ochronną. Takim środkiem ochrony indywidualnej jest właśnie maseczka wielorazowego użytku Mini Shield marki Vitberg. Ochrania ona przed zakażeniem wirusem podobnie jak maseczka chirurgiczna, tzn. zasłania nos i usta, ale w tym samym czasie umożliwia lekkie oddychanie. Jej podstawowymi zaletami są wygoda, trwałość i niewielka waga, nie przekraczająca 7-10 gramów. Ta maseczka z przyłbicą wyprodukowana jest z surowców, za sprawą których może być wykorzystywana wiele razy. Jej przejrzystą przysłonę po użyciu można oczyścić, a samą całość można także wyprać ręcznie (aż 30 razy) za pomocą dostępnych detergentów.

Maseczka z przyłbicą – dla osób w podeszłym wieku oraz astmatyków

Ochronną przyłbicy rekomenduje się używać każdemu, kto dba o ochronę, ale i komfort. Osoby w podeszłym wieku, chorujące na astmę, starsze bądź uprawiające sport pozytywnie ocenią swobodę jaką daje taka maseczka wielorazowego użytku. Jest ona także idealna dla wszystkich, którzy obowiązkowo muszą zakładać maseczki ochronne podczas pełnienia pracy. Mini Shield marki Vitberg nie przeszkadza w noszeniu okularów, nie utrudnia ruchów szyi, a jej używanie przez wiele godzin nie drażni. Działa ona z funkcją rozpoznawania twarzy w telefonach, co zapewne docenią ludzie młodzi.

Dane adresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]