Organizujesz ślub? Zamów etykiety na wódkę weselną

Sprawdź, gdzie kupić etykiety weselne.

Tradycja dawania prezentów na rozmaite okazje znana jest od tysiącleci i od samego jej zarzewia jednym z najczęściej przekazywanych i, rzecz jasna, równie entuzjastycznie akceptowanych podarunków, jest alkohol. Wiele osób nie wyobraża sobie nie wziąć butelki na osiemnastkę, ślub czy imieniny. Jak jednakże wyróżnić się z tłumu, gdy inni zaproszeni pomyślą o tym samym?

Etykiety na wódkę – alkohol jako wyjątkowy podarek od Młodej Pary

Na weselach alkohole nie tylko stoją na stołach, ale również coraz częściej młoda para wręczają swoim gościom butelki z alkoholem podczas pożegnania. Taki podarek jest traktowany jako rodzaj podziękowania za przyjazd na ceremonię. Lecz taka butelka z alkoholem może też przerodzić się w fajną pamiątkę, której rodzina czy znajomi nie wyrzucą nawet wtedy, gdy będzie już pusta. Wystarczy personalizować butelkę, a można uczynić to zamawiając etykiety weselne, na których można umieścić informację o imionach nowożeńców, słowa podziękowania czy dacie i miejscu wesela. Etykiety weselne można nabyć w różnorodnych odcieniach i wzorach, dlatego bez problemu można odszukać te, które będą odpowiednie do stylu, w którym urządzane jest wesele. Sama treść etykiet zależy już tylko od fantazji nowożeńców. Naturalnie personalizowane etykiety na wódkę i inne napoje wyskokowe można wykorzystać nie tylko podczas ślubu – są doskonałe na wyróżnienie się na przyjęciu imieninowym bądź wieczorze kawalerskim.

Udekoruj własne przetwory oryginalnymi etykietami na butelki

Etykietami z własnym tekstem można ozdabiać flaszki w domowej piwniczce. Jeśli na własną rękę robisz soki, nalewki czy wina, a następnie dzielisz się nimi z rodziną lub znajomymi przy najrozmaitszych okazjach, możesz przystroić je ciekawymi etykietami, które w znacznym stopniu zwiększą estetykę pospolitej flaszki. Poza tym butelki można też oznaczać używając różnokolorowych kapsli i kapturków termokurczliwych.

Dane adresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]