Samochody Renault – które części zamienne kupujemy najczęściej?

Renault części zamienne. Zdobądź więcej informacji

Samochody Renault nadal są w naszym kraju popularne. Tylko w 2014 r. liczyły one 14% wszystkich pojazdów osobowych importowanych z zagranicy. Użytkownicy lubią rozmaite ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, a także rodzinne minivany, jak Renault Scenic. Statystyki pokazują, iż w 2014 r. Polacy nabyli ponad 3500 pojazdów Megane oraz 5500 modeli Scenic. Megane cieszy się popularnością z uwagi na oszczędny silnik, a Scenic – na łatwo dostępne części do Renault. Ogromnym popytem cieszyło się też Renault Clio – w omawianym roku zakupiono prawie 2800 egzemplarzy niniejszego modelu.

Części Renault – jakie najczęściej ulegają awarii?

Nabyłeś wyśniony auto i chcesz jak najporządniej zadbać o swoje Renault? Części zamienne do różnych modeli tego koncernu motoryzacyjnego są dostępne w stosownie wyposażonych sklepach online. Można w nich znaleźć elementy nadwozia, podwozia, silnika oraz układu chłodzenia, jak i wiele innych. Z recenzji konsumentów wynika, iż często psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na uszkodzenia tego elementu uskarżają się posiadacze Clio. Kłopoty podobnej natury mają Ci, którzy kupili Renault Megane, chociaż w tym wypadku awarii ulega również ochrona antykorozyjna.

Zaopatrz się części Renault

Systematyczne inspekcje techniczne oraz wymiana najszybciej niszczących się podzespołów eksploatacyjnych są gwarancją wieloletniego korzystania z samochodu tej francuskiej marki. Dostępne w sprzedaży części są dedykowane zarówno dla profesjonalnych warsztatów, jak i osób prywatnych, które chcą na własną rękę wymienić niedziałające podzespoły.

Dane adresowe:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]