Słoik z kranikiem – na lemoniadę i na nalewkę

Jeśli chcesz kupić słoje z kranikiem, koniecznie wejdź na superbutelki.pl/pl/c/Sloje-z-kranikiem/107

Od kilku lat trwa nawrót mody na słoiki. Nie traktujemy ich już jako opakowanie do nabywanych w sklepie bądź wytwarzanych samodzielnie przetworów, a ujrzeliśmy w nich pełnoprawne naczynia do podawania wielu deserów i napojów. Dużym zainteresowaniem cieszą się ponadto pojemne Słoiki z kranikiem, które posiadają mnóstwo zastosowań. Do czego można je wykorzystać? Kiedy przydatny będzie słoik z kranem? Z jakiego powodu przynajmniej jeden egzemplarz powinien znaleźć się w każdym domu?

Słoik z kranikiem do nalewek

Jednym z zalet słoi z kranikiem jest to, że świetnie nadają się one do produkcji domowych napojów – na przykład nalewek i likierów. Słoje mają spore objętości (zwykle są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co umożliwia przygotowanie wystarczająco dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku ułożenie w środku owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie naczynia jest proste, zaś kranik sprawia, że bez problemu zlejemy gotowy napój do butelek, szybko i łatwo usuwając zużyty surowiec bez potrzeby używania wężyków i filtrów.

Słój z kranikiem do serwowania

Słój z kranem świetnie prezentuje się na stole, na którym go postawimy. To sprawia, że regularnie jest on wykorzystywany do serwowania napojów – zwłaszcza podczas rodzinnych uroczystości lub przyjęć w ogrodzie. Słój z kranem doskonale sprawdzi się również w trakcie imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Nada się do podawania soków, lemoniad, oranżad i kompotów, a na przyjęciach dla dorosłych – drinków, ponczu czy też wina. Jego zaletą jest również to, że kranik uniemożliwia dostanie się do szklanki osadów i kawałków owoców, dając klarowny napój.

Dane adresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]