Sztuczne rzęsy – co warto o nich wiedzieć?

Jeśli chcesz zamówić przedłużane rzęsy, koniecznie odwiedź ten adres.

Długie i gęste rzęsy to najpiękniejsza wizytówka każdej kobiety. Obecnie nawet te, których natura nie obdarzyła wyrazistą oprawą oczu, mogą zachwycać rozbrajającym spojrzeniem – wystarczy, że użyją sztucznych rzęs. Z tworzyw są one wykonane i czy cechują trwałością?

Przedłużane rzęsy – typy

Sztuczne rzęsy to niezawodna i łatwa metoda na wspaniałe zwieńczenie makijażu. Chcesz zaopatrzyć się najwyższej jakości sztuczne rzęsy, które przyniosą długotrwałe i widowiskowe efekty? Rekomendowanym rozwiązaniem są rzęsy na pasku lub w formie kępek. W pierwszym wypadku wszystko co trzeba zrobić to przylepić cały pasek do skóry powieki górnej zaraz nad linią naturalnych rzęs – skutek jest błyskawiczny. Sztuczne rzęsy w kępkach umożliwiają z kolei perfekcyjne zagęszczenie włosków, ale można je wykorzystać tylko na zewnętrznych częściach oczu. Dostępne w sklepach fasony rzęs są produkowane z najwyższej jakości tworzyw syntetycznych, przykładowo z poliestru, ale też z naturalnych materiałów, jak np. włoski pozyskane z norek, proteiny jedwabiu bądź wyjaławiane ludzkie włosy. Ostatnio powodzeniem cieszą się także rzęsy wegańskie.

Sztuczne rzęsy – pamiętaj o akcesoriach

Przedłużane muszą być delikatne, by nie przeciążać powieki i gwarantować maksymalny najwyższy komfort, a jednocześnie łatwe aplikacji i niezwykle trwałe. W sklepach dostępne są zarówno jednorazowe rzęsy, jak i warianty kilkukrotnego użytku doskonale sprawdzające się na wytwornych imprezach. Masz już przedłużane rzęsy? Miej na uwadze, iż do ich zakładania konieczne są dodatkowe akcesoria – szczypczyki, a także klej nie wywołujący podrażnień powiek. Po ściągnięciu sztucznych rzęs, zaleca się też nałożyć na skórę odżywkę wzmacniającą prawdziwe rzęsy.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]