Szukasz czegoś innego na okna? Polecamy shuttersy wewnętrzne

Chcesz zamówić shuttersy w oknach? Sprawdź skyshutters.pl.

Projektując aranżację pomieszczenia, rzadko przeznacza się dużo czasu na wyeksponowaniu okien. Przeważnie wybiera się szablonowe rozwiązanie, to znaczy firanki i zasłony, które nieraz zestawiane są z roletami. Niemniej jednak jest jeszcze inne budujące sobie krąg zwolenników rozwiązanie – nowoczesne okiennice wewnętrzne typu shutters.

Charakterystyka okiennic ozdobnych typu shutters

Podstawowym atrybutem shuttersów (czy też w spolszczonym zapisie – szutersów) jest to, że lamele zainstalowane na tego rodzaju okiennicach wewnętrznych ruszają się i można ustawiać je w różnych pozycjach, w zależności od kaprysu lokatorów. Wytwarza się je z płyt pilśniowych, z listw drewnianych, jak również polichlorku winylu (PCV). Shuttersy zakłada się głównie na oknach, jednakże równie dobrze sprawdzają się na drzwiach i w szafach. Okiennice wewnętrzne shutters to wprawdzie element okna, który w naszych domach spotyka się wciąż okazjonalnie, ale gros osób na pewno w kinie bądź na ekranie telewizora, bowiem tego rodzaju okiennice są często wykorzystywane na obszarach z gorącym klimatem, a więc w USA oraz w krajach śródziemnomorskich.

Shuttersy nadają wnętrzom niezmiernie wytworny wygląd

Shuttersy to dekoracyjne okiennice które nie tylko wspaniale wyglądają, lecz mają także pożyteczne funkcje. Przy ich użyciu można kontrolować wykorzystanie padającego światła: latem uniemożliwiać nagrzewanie się pomieszczeń, a w zimne – zapobiegać utracie ciepłego powietrza. Okiennice wewnętrzne pasują do rozmaitych stylów wnętrz i nie ma zwykle problemów, aby umieścić je na zdecydowanej większości ram okiennych. Produkuje oraz montuje się je na zlecenie, co przyczynia się do tego, że są – nie da się ukryć – droższym rozwiązaniem aniżeli na przykład rolety. Shuttersy jednakże nadają pomieszczeniom niezwykle gustowny wygląd, dzięki czemu wpływają na podniesienie wartości nieruchomości. Wypada również podkreślić, iż shuttersy są regulowane bez stosowania sznurów, co rodzice małych dzieci lub właściciele psotnych zwierząt, które poplątać sterczące linki, uznają z pewnością za sporą zaletę.

Dane adresowe:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]