Zabezpieczenie pod siodłem – o czaprakach dla koni

Znajdź czapraki na https://horse-trade.pl/pl/c/Czapraki/34

Czapraki dla koni to profesjonalne ochraniacze, które zakłada się pod siodłem, chroniące skórę zwierzęcia i amortyzujące nacisk podczas jazdy. Interesuje Cię duży wybór akcesoriów do jazdy konnej w dobrych cenach? W sklepie internetowym Horse-Trade.pl zaopatrzysz się w czapraki dla koni najwyższej jakości.

Czapraki – budowa i stosowanie

Czapraki to praktyczne i funkcjonalne ochraniacze, które dają koniowi wygodę, a przy tym chronią siodło przed potem zwierzęcia. Dzięki użyciu stosownych tworzyw znakomicie chłoną wilgoć, są delikatne i przyjazne dla skóry konia. Jeżeli chcesz kupić wysokiej jakości czapraki, to w sklepie internetowym Horse-Trade.pl odnajdziesz modele wyposażone w siateczkę absorbującą pot koni, wypełnione wysokoelastyczną pianką z dodatkiem antygrzybicznym, podszyte szybkoschnącym materiałem bądź uszyte z bawełny. Przemyślana konstrukcja daje najwyższą wygodę użytkowania. Czapraki dostępne w naszym sklepie zostały zaprojektowane w taki sposób, żeby bardzo dobrze dopasowywały się do anatomicznych kształtów zwierzęcia, a także poprawiały wygodę jazdy. Część modeli posiada dodatkowe, zapinane na rzepy sakwy.

Estetyczne i praktyczne czapraki – postaw na obszerny wybór asortymentu

Czapraki, które znajdują się w ofercie na stronie Horse-Trade.pl, nie tylko są wyjątkowo funkcjonalne oraz komfortowe dla zwierzęcia, ale także wyróżniają się wizualnie. Artykuły te można nabyć w wielu wzorach i kolorach, a niektóre modele mają charakterystyczne pikowanie oraz ozdobne hafty. Czapraki mocuje się do siodła za pomocą rzepów. W naszym sklepie online na pewno odszukasz produkt, który spełni Twoje oczekiwania!

Dane adresowe:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]