„ABC Zdrowie” testuje urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg

Zajrzyj tutaj jeśli interesuje Cię Vitberg opinie

Zapoznaj się z wynikami testu redakcyjnego urządzenia do terapii wibracjami firmy Vitberg, który przeprowadziła dziennikarka serwisu „ABC Zdrowie”.

Vitberg – opinie dziennikarki serwisu „ABC Zdrowie”

Przetestowano funkcjonowanie pełnego zestawu RAM Vitberg+, składającego się z sześciu modułów aktywnych oraz segmentów dodatkowych sprawiających, że korzystanie z urządzenia jest wygodniejsze. W aparacie można regulować częstotliwość wibracji – dostępne są 4 zakresy, z czego ostatni służy do wibracyjnego treningu sportowego. Za pomocą modułu bazowego można wykonać zabiegi na odcinku lędźwiowym kręgosłupa, łydkach i stopach. Jeśli chcemy poszerzyć działanie przyrządu i dopasować go do własnych potrzeb, niezbędne jest dokupienie modułu: Nogi, Biodra, Metabolizm, Szyja lub Kolana. Przy użyciu tych elementów można efektywnie przeciwdziałać migrenom, uśmierzać bóle szyjnego odcinka kręgosłupa, łagodzić drętwienie karku, zapobiegać bólom łydek i kolan, a nawet wspomagać odchudzanie.

Rehabilitacja z zestawem RAM Vitberg+ trwają pół godziny i mogą być przeprowadzane w domach opieki oraz profesjonalnych gabinetach, jednak pozwalają również na używanie ich w zaciszu własnego mieszkaniu.

Dane adresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]