Blog „Testy outdoorowe” sprawdza działanie urządzenia Vitberg

Kliknij tu, jeśli potrzebujesz więcej wiadomości w temacie marki Vitberg

Wibroterapia, czyli stymulowanie organizmu człowieka wibracjami o rozmaitej częstotliwości, pozwala wyraźnie podnieść komfort życia osób skarżących się na bóle kręgosłupa, nóg czy szyi. Urządzenia masujące rodzimej marki Vitberg opracowano z myślą zarówno o pacjentach poradni rehabilitacyjnych oraz klinik, jak i o prywatnych użytkownikach.

Moduły Vitberg – działanie i konstrukcja

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ to wysokiej jakości zestaw, który złożony jest z części bazowej (koniecznej do funkcjonowania całości zestawu), pięciu modułów stymulujących i dwóch nieaktywnych, służących do ułożenia ciała w wygodnej pozycji w trakcie zabiegu. Bazowy moduł pozwoli na skuteczny masaż kręgosłupa i nóg, a także posłuży do relaksacji i walki z objawami stresu.

Zestaw złożone jest z najwyższą starannością i wygląda estetycznie. Wykorzystane materiały i komponenty w większości są produkowane w Polsce. Podłączenie i uruchomienie dodatkowych modułów jest bardzo proste. Dzięki wygodnemu pilotowi możemy wybrać odpowiedni poziom intensywności wibracji. Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ przyda się zarówno osobom starszym, jak i sportowcom.

Dane adresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]