Co i gdzie można leczyć falą uderzeniową?

Szukasz urządzeń do fali uderzeniowej? Powinieneś odwiedzić tę stronę.

Fala uderzeniowa to innowacyjna terapia pomagająca leczyć dolegliwości różnego typu. Kiedy jest stosowana i kiedy warto się na nią zdecydować?

Gdzie wykorzystywana jest terapia falą uderzeniową?

Fala uderzeniowa jest szeroko wykorzystywana w medycynie sportowej, kosmetologii, rehabilitacji, ortopedii oraz wielu innych dziedzinach. Pozaustrojowa terapia falami uderzeniowymi penetruje organizm w głąb na kilka centymetrów i oddziałuje bezpośrednio w miejscu objętym bólem. Fala uderzeniowa nie jest nieszkodliwa dla przylegających tkanek i charakteryzuje się dużą skutecznością w walce z różnymi schorzeniami. Dzisiejsze urządzenia do fali uderzeniowej niezwykle precyzyjnie aplikują impulsy, dzięki czemu terapia zapewnia wyjątkowo dobre efekty. Aparaty do fali uderzeniowej sprawdzą się m.in. w przypadku schorzeń związanych z narządami ruchu, jak zespół bolesnego barku, kolano skoczka, bóle nadgarstka czy bóle w okolicy bioder. Urządzenie do fali uderzeniowej może być stosowane w gabinetach lekarskich (np. u ortopedów), jak również przez rehabilitantów i kosmetologów.

Aparat do fali uderzeniowej – efektywna redukcja bólu

Dostępne na rynku urządzenia stosujące falę uderzeniową są wyposażone w 2 odrębne aplikatory oraz kanały, co umożliwia przeprowadzenie leczenia u dwóch pacjentów w tym samym czasie. Nowoczesny sprzęt emituje falę akupunkturową (używaną w tzw. w punktach spustowych) i falę radialną (ogólnego zastosowania). Impulsy przesyłane do tkanek nieinwazyjnie stymulują błony komórkowe oraz zakończenia nerwowe, co pozwala na zmniejszenie sygnałów bólowych u chorych cierpiących na dolegliwości układu mięśniowo-szkieletowego. Urządzenia do fali uderzeniowej przynosi ulgę w przypadku 4 na 5 pacjentów.

Dane adresowe:
BardoMed Sp. z o.o.
ul. Pod Fortem 2F/lok.6
31-302 Kraków

Tel.: +48 (12) 444-12-97
Mob.: +48 721-121-314
E-mail: [email protected]