„Kto Cię wyleczy” o urządzeniach firmy Vitberg

Sprawdź Vitberg opinie na ktociewyleczy.pl

Czy wibroterapia może pomóc ludziom odczuwającym ból dolnego odcinka kręgosłupa będącym skutkiem pracy przed monitorem? Poznaj opinię dziennikarki serwisu „Kto Cię wyleczy” o aparacie do wibroterapii marki Vitberg.

Zestaw RAM Vitberg+ – alternatywa dla tabletek przeciwbólowych?

Kiedy pracujemy w pozycji siedzącej często odczuwamy uczucie obciążenia nóg, zesztywnienie szyi i ramion czy bóle kręgosłupa. Jest to rezultatem braku odpowiedniej ilości ćwiczeń, ponieważ brak czasu często staje się przeszkodą do uprawiania sportu lub regularnych wizyt w gabinecie masażu. Dzięki urządzeniu RAM Vitberg+ można natomiast efektywnie rozmasować te elementy ciała, w których czujemy ból. Elementy urządzenia do wibroterapii marki Vitberg – w zależności od naszej potrzeby – wprawią w drgania nogi, plecy, biodra, szyję lub kolana. Wibroterapia nie tylko pomaga walczyć z bólem, ale również odpręża, co przekłada się na obniżenie poziomu stresu i mocniejszy sen. Ponadto, Vitberg przygotował moduł Metabolizm wspomagający odchudzanie.

Zestaw RAM Vitberg+ jest zbudowany z modułu bazowego i 5 opcjonalnych modułów stymulujących. Modułowość jest ważną cechą urządzeń marki Vitberg: można kupić pełen zestaw wszystkich mat masujących lub skompletować tylko te, które będą nam niezbędne do walki z bólem.

Dane adresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]