Opinia portalu „Uroda i Zdrowie” o urządzeniach Vitberg

Więcej szczegółów o Vitberg opinie

Zapoznaj się z wynikami testu urządzenia do wibroterapii marki Vitberg, który przeprowadzili autorzy serwisu „Uroda i Zdrowie”. Recenzja zestawu RAM Vitberg+ Moduł Metabolizm została opracowana po trzydziestodniowym okresie użytkowania maty masującej.

Vitberg – ocena redaktorki bloga „Uroda i Zdrowie”

Zestaw marki Vitberg jest prosty do uruchomienia. Dosłownie chwilę po podłączeniu poszczególnych modułów do części bazowej można rozpocząć masaż wibracyjny nadbrzusza, śródbrzusza oraz okolic bocznych i podżebrowych brzucha. Wibracje wpływają pobudzająco na pracę jelit. Vitberg opracował także moduł Biodra, który poddaje wibracjom m.in. mięśnie pośladkowe oraz mięśnie czworogłowe i dwugłowe uda. Częstotliwość drgań urządzenia regulowana jest za pomocą pilota. Po niespełna kilku dniach używania modułu Metabolizm redaktorka Urody i Zdrowia spostrzegła u siebie pobudzenie procesów przemiany materii, a w efekcie – na zakończenie miesięcznego testu – spadek wagi.

System RAM Vitberg+, z którego można korzystać także przy schorzeniach mięśni, układu kostno-stawowego bądź do łagodzenia innych dolegliwości, dostępne są w licznych placówkach i punktach rehabilitacyjnych na terenie Polski.

Dane adresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]