Polski psycholog w UK – imigrant może liczyć na pomoc

Po przystąpieniu naszego kraju do Unii Europejskiej i otwarciu zagranicznych rynków pracy na naszych rodaków, Polacy tłumnie poczęli udawać się do Wielkiej Brytanii. Aktualnie przez Brexit fala emigracyjna wyhamowała, jednak nadal nie brakuje ludzi skorych do zatrudnienia się czy rozpoczęcia nauki właśnie na Wyspach. Często jednak wyjazd do Wielkiej Brytanii generuje mnóstwo problemów, z którymi trudno jest się uporać samodzielnie niezwykle.

Polski psycholog w UK – kiedy powinno się się do niego zgłosić?

Pobyt w Wielkiej Brytanii oraz mająca z tym związek rozłąka z bliskimi, jak również praca na terenie obcego kraju, generują mnóstwo problemów, którym wyjątkowo trudno jest sprostać. Rozstanie z bliskimi nierzadko wywołuje bardzo dużą sytuację stresową. Do tego nieraz pojawiają się także trudności ze znalezieniem pracy czy integracją ze współpracownikami. Brak znajomości języka, który nadal jest na porządku dziennym, powoduje, że w krótkim czasie dochodzi do odcięcia się od kolegów , z którymi się pracuje. A od tego już tylko mały krok do istotnych zaburzeń nastroju czy nasilenia zachowań agresywnych. Odruchy tego typu naprawdę ciężko jest poskromić bez wsparcia psychologa. W związku z tym nie wolno bać się korzystania z pomocy profesjonalisty. Rozmowa z psychologiem okazuje się być najkorzystniejszym rozwiązaniem.

Polski psycholog w UK – jak wygląda przebieg wizyty?

Rozmowy ze specjalistą odbywają się w komfortowej atmosferze oraz pełnej dyskrecji. Nie trzeba obawiać się, że informacje , które przekazano podczas rozmowy będą przekazane dalej. Na psychologu spoczywa bowiem obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, a zwolnić z niej może jedynie sąd. Przed psychologiem nie powinno się skrywać swoich problemów i niedoskonałości – jego zadaniem jest pomoc w ich przezwyciężeniu. Specjalista ten uczy, jak radzić sobie ze stresem, jak również pokazuje po czym rozpoznawać sytuacje , które mają charakter konfliktowy. Polski psycholog w UK to doskonały wybór. Sesja przeprowadzana jest po polsku, co sprawia, że przebiega sprawniej i bardziej swobodnie. Osoba, która przychodzi z problemem nie musi bowiem obawiać się tego, czy będzie zrozumiana oraz czy sama dobrze zrozumie to, co powie do niej psycholog.

Dane adresowe:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339