Terapia małżeńska drogą do naprawy małżeństwa

Tutaj poznasz doświadczonych specjalistów, którzy wspomogą Cię w terapii małżeńskiej UK.

Każde małżeństwo może popaść w najróżniejsze kryzysy. Na szczęście teraz można się z nimi uporać bardzo sprawnie. Świetnym rozwiązaniem jest terapia małżeńska przeprowadzana przez wykwalifikowanego i doświadczonego psychoterapeutę.

Terapia małżeńska – w jakich problemach okaże się pomocna?

Do psychoterapeuty udają się pary zmagające się z przeróżnymi problemami. Specjalista pomaga przezwyciężyć trudności mające związek z niewiernością jednego z małżonków, a także pomoże w razie nałogów, chociaż w takich sytuacjach często niezbędne będzie też specjalistyczne leczenie pacjenta. Psycholog okaże się być wsparciem w okresie choroby partnerów lub członków ich rodzin. Jest pomocny w sytuacji, kiedy między partnerami pojawiają się konflikty, których nie potrafią przezwyciężyć sami. Uczestnictwo w terapii małżeńskiej pomaga także przezwyciężyć problemy oraz zacieśnić związek. Poprawia się komunikacja między żoną i mężem – dzięku czemu ich małżeństwo rozwija się, a nie tkwi w miejscu. Psychoterapeuta pomaga odkryć partnerom jakie mają potrzeby i oczekiwania. Podkreśla on, że małżeństwo to nie tylko branie, ale też oferowanie czegoś w zamian. Dzięki psychoterapeucie możliwe staje się zidentyfikowanie przyczyn leżących u podłoża małżeńskich kłopotów. Małżeństwo, które ma za sobą terapię małżeńską posiada wiedzę niezbędną do tego, żeby skutecznie pokonywać kłopoty w przyszłości.

Terapia małżeńska – co wtedy, kiedy mieszka się na Wyspach Brytyjskich?

Emigracja z Polski, która trafiła do Wielkiej Brytanii spowodowała, że aktualnie bez trudu znajdziemy polskiego psychologa również na brytyjskiej ziemi. Mówienie po polsku usprawnia proces terapii i zwiększa komfort małżeństwa, które zdecydowało się na usługi specjalisty. Również na emigracji warto zawalczyć o swój związek, który nierzadko właśnie po opuszczeniu kraju zaczyna borykać się z rozmaitymi trudnościami. Trzeba wiedzieć, że terapia to nie wstyd, a na skutek niej związek jest w stanie wejść na zupełnie nowe tory. Rozstanie to zawsze rozwiązanie ostateczne.

Dane adresowe:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339