Urządzenia do wibroterapii Vitberg – nie tylko dla zawodowych sportowców

Zainteresowany marką Vitberg? Zajrzyj tutaj

Nieistotne czy jesteś Panią domu czy wyczynowym sportowcem, zapewne zestaw RAM Vitberg+ może poprawić jakość Twojego życia. Odwiedźmy wspólnie miejsce, gdzie produkowane są moduły do terapii wibracyjnej firmy Vitberg z Nowego Sącza.

Urządzenia marki Vitberg – poznaj opinię MŚ w kickboxingu

Dołącz do Pani Bogusławy oraz Mistrza Świata Łukasza Pławeckiego w trakcie ich pobytu w siedzibie firmy Vitberg i posłuchaj, jak pomogły im zestawy do wibroterapii tej marki. Regeneracja organizmu po ciężkich treningach, stres, spowolniony metabolizm czy bolące biodro – właśnie do przeciwdziałania takim dolegliwościom zostały zaprojektowane urządzenia do masażu wibracyjnego.

Vitberg – co warto wiedzieć o producencie

Firma Vitberg to rodzimy producent urządzeń do terapii wibracjami, która w wyniku długoletnich badań nad tą dziedziną stworzyła unikatowy produkt – modułowy zestaw RAM Vitberg+. Urządzenia są montowane w całości w Nowym Sączu, z polskich komponentów, a wszystkie ich podzespoły są ręcznie składane. Vitberg kładzie nacisk na ścisłą kontrolę jakości, dlatego przed oddaniem do użytkowania wszystkie moduły są dokładnie testowane. W trosce o swoich pacjentów, bo tak są postrzegani klienci firmy, Vitberg nieustannie rozwija oferowane produkty, uczestnicząc w pracach badawczych nad urządzeniami, jak również procesami zwiazanymi z wibroterapią.

Dane adresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]