Vitberg – poznaj polskiego producenta zestawów do wibroterapii

Na www.wibroterapia.com/vitberg-z-wizyta-u-jedynego-w-polsce-producenta-urzadzen-medycznych-do-wibroterapii/ uzyskasz więcej informacji o marce Vitberg

Z roku na rok terapia wibracjami znajduje uznanie w coraz to nowych obszarach:sporcie wyczynowym, rehabilitacji czy kosmetologii. Niewiele osób jednak wie, że w to właśnie w w kraju nad Wisłą powstają urządzenia do wibroterapii, które mogą służyć zarówno przeciętnemu Kowalskiemu, jak i sportowcom, lekarzom i fizjoterapeutom.

Vitberg – całkowicie polskie aparaty do wibroterapii

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ produkuje się w fabryce w Nowym Sączu. Część produkcyjna składa się z kilku działów, m.in. z: wykrawalni, działu elektroniki, szwalni i montowni. Zaprojektowanie aparatu trwało kilka lat. Moduły Vitberg są ręcznie składane, a ich poszczególne elementy poddawane są odpowiednim testom. Poszycie urządzenia szyte jest ekologicznej skóry, stosowanej w przychodniach i szpitalach, ponieważ jest wytrzymała i łatwa do odkażenia.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ – do domu i do profesjonalnego gabinetu

Z aparatów marki Vitberg składających się z modułu bazowego, pięciu modułów aktywnych i dwóch nieaktywnych, można korzystać zarówno we własnym domu, jak i w klinikach i poradniach rehabilitacyjnych. Odpowiadając na potrzeby specjalistycznych gabinetów, Vitberg włączył do swojej oferty produkcję kozetek oraz fotelisłużących do właściwego ułożenia pacjenta podczas sesji terapii wibracyjnej.

Dane adresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]